foto

Dolhuys Kermis

Wednesday 20 Jun 2012 - 14:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
besloten try out
Wednesday 20 Jun 2012 - 20:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
besloten try out
Thursday 21 Jun 2012 - 20:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
aanvang 20.30 uur - Première - Uitverkocht
Friday 22 Jun 2012 - 20:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
aanvang 20.30 uur - Uitverkocht
Saturday 23 Jun 2012 - 14:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
aanvang 14.30 uur - Uitverkocht
Saturday 23 Jun 2012 - 20:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
aanvang 20.30 uur - Uitverkocht
Sunday 24 Jun 2012 - 14:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
aanvang 14.30 uur - Uitverkocht
Sunday 24 Jun 2012 - 20:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
aanvang 20.30 uur - Uitverkocht
Wednesday 22 May 2013 - 14:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
besloten schoolvoorstelling
Thursday 23 May 2013 - 14:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
besloten schoolvoorstelling
Friday 24 May 2013 - 20:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
aanvang 20.30 uur - Première
Saturday 25 May 2013 - 14:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
Aanvang 14.30 uur - extra voorstelling
Saturday 25 May 2013 - 20:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
aanvang 20.30 uur - Uitverkocht
Sunday 26 May 2013 - 14:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
aanvang 14.30 uur - Uitverkocht
Sunday 26 May 2013 - 20:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
aanvang 20.30 uur - Uitverkocht
Tuesday 28 May 2013 - 20:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
aanvang 20.30 uur - Uitverkocht
Wednesday 29 May 2013 - 20:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
aanvang 20.30 uur - Uitverkocht
Thursday 30 May 2013 - 20:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
aanvang 20.30 uur - Uitverkocht
Friday 31 May 2013 - 20:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
aanvang 20.30 uur - Uitverkocht
Saturday 1 Jun 2013 - 14:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
Aanvang 14.30 uur - Extra voorstelling - Uitverkocht
Saturday 1 Jun 2013 - 20:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
aanvang 20.30 uur - Uitverkocht
Sunday 2 Jun 2013 - 14:30 uur
Voormalig NEBO-ziekenhuis, Den Haag
aanvang 14.30 uur - Uitverkocht
Sunday 2 Jun 2013 - 20:30 uur
Former NEBO-Hospital, The Hague
English spoken version - 20.30 h - sold out
'De sopraan verdrinkt in haar liefdesverdriet, het publiek ook'
NRC Handelsblad